Jak stać się bogatym?
 
Home      Sposoby stawania się bogatym
Wydrukuj stronęDodaj do Ulubionych
Zagraj w grę, która napawa strachem doradców finansowych!

Ta prosta gra planszowa nauczy niemalże każdego umiejętności potrzebnych do zgromadzenia majątku oraz pozwalających na wydostanie się z wyścigu szczurów. Co więcej, zapewni dobrą zabawę! Nie potrzeba do tego dyplomu z zarządzania czy ekonomii. Dowiedz się,
w jaki sposób tak wielu ludzi z powodzeniem staje się swoimi własnymi doradcami finansowymi.
 
Jeśli chcesz otrzymać DARMOWE e-booki zapisz się poniżej
 
Zgadzam się z Polityką Prywatności

 
 
Nie znosisz, gdy ktoś Ci mówi, co masz robić?
Nareszcie pojawiła się książka napisana specjalnie dla kobiet, które chcą stać się finansowo niezależne. Dowiedz się, jak poradzić sobie w życiu, nie uzależniając się od mężczyzn, państwa czy firmy. 
 
 
 
 
Jak wykorzystać siłę Twojego umysłu do łatwego i przyjemnego osiągania wszystkiego. czego zapragniesz.


Jak zostać bogatym
 
 
1.       Możesz stać się bogatym poprzez zawarcie związku małżeńskiego z kimś, kto jest bogaty. Bogactwo tak nabyte często nie idzie w parze ze szczęściem.
 
2.       Możesz zostać bogatym poprzez bycie oszustem. W biznesie jak powszechnie wiadomo liczy się zaufanie. Oszukać możesz tylko raz.
 
3.       Możesz zostać bogatym poprzez bycie chciwym. Ludzie tacy za wszelka cenę, kosztem innych dochodzą do swoich celów.
 
4.       Możesz zostać bogatym przez oszczędne życie. Ten sposób bogacenia się jest dla wielu ludzi bardzo popularny. Problem z tym sposobem bogacenia się jest taki, że cały czas ludzie Ci żyją wybierając to, co najtańsze.
 
5.       Możesz zostać bogaty poprzez ciężką pracę. Ludzie pracując ciężko za pieniądze często jest to praca fizyczna, płacą najwyższe podatki, niepotrafiący cieszyć się ze swoich pieniędzy i życia.
 
6.       Możesz zostać bogatym będąc wyjątkowo mądrym, utalentowanym lub zdolnym.
7.       Możesz zostać bogatym poprzez to, że masz szczęście. Możesz wygrać na loterii, na wyścigach lub w kasynie. Jakże wielu ludzi liczy na szczęście.
 
8.       Możesz zostać bogatym poprzez odziedziczenie pieniędzy.
 
9.       Możesz zostać bogatym zostając inwestorem. Wybierając ten sposób bogacenia się musisz posiadać dużą wiedzę finansową i odpowiednie przeszkolenie. W przeciwnym razie inwestując na giełdzie akcji, która jest ryzykowna i zmienna w jednym dniu możesz zarobić, a w drugim wszystko stracić. Praktyczna edukacja Inwestora za DARMO .
 
10.   Możesz zostać bogatym dzięki stworzeniu dochodowego tradycyjnego biznesu. Wielu zamożnych ludzi tak zrobiło i dzięki temu stali się bardzo bogaci.
 
11.   Możesz zbudować biznes oparty na marketingu sieciowym. Jest to nowy model bogacenia się dostosowany do pędzącego świata. Posiada szereg zalet, co sprawia, że jest to rewelacyjny sposób osiągania bogactwa. Wybierając marketing sieciowy, po pierwsze nie ponosisz ogromnych inwestycji związanych z uruchomieniem przedsięwzięcia, po drugie występuje tutaj bardzo sprawiedliwy system wynagrodzeń, po trzecie biznes taki generuje dochód pasywny, a po czwarte nie robisz tego sam. Możesz liczyć na pomoc od osób bardziej doświadczonych po to, aby później pomagać kolejnym osobom.
 
Każdy może wybrać sposób dochodzenia do bogactwa dostosowany do swoich potrzeb zgodnie ze swoim przekonaniem. Niezależnie jednak od tego chcąc być niezależnym           od innych musisz zgłębiać wiedzę na temat pieniędzy. Nie zostawiaj decyzji związanych       z inwestowaniem twoich pieniędzy komuś kto w twojej ocenie wie więcej niż ty. Przestań wmawiać sobie, że "się nie znam na tym". Weź ster w swoje ręce i zacznij kierować się nowymi zasadami rządzenia pieniędzmi, bo tylko dzięki podnoszeniu swojej inteligencji finansowej, poprzez edukację jesteś w stanie przetrwać nawet najgorsze czasy. Obecnie żyjemy w świecie gdzie informacja jest na wagę złota. Dobra informacja = duże pieniądze. W szkole nie wiele albo w ogóle nas nie uczą o tym w jaki sposób pracują pieniądze. Nikt      nie uczy nas, że są inne sposoby zarabiania pieniędzy niż tylko praca na etacie.W szkole możesz jedynie dowiedzieć się jak je wydawać. Jeśli nie chcesz aby twoje życie było pasmem przypadku zacznij zmianę od Siebie, a twoje otoczenie dopasuje się do Ciebie.
 
Czy masz już darmowe konto w Banku?
 
 
 
>
 
 
 
powered by prot Hosting - Serwery
Copyright © www.bogacsie.poradniki.o12.pl